Koła zimowe tańsze -15% do końca listopada w Porsche Centrum Kraków


Zima nie zna kompromisów

Zima to niełatwy okres dla kierowców. Dlatego warto się do niej przygotować wcześniej. A przygotowania najlepiej powierzyć jest specjalistom. W naszym serwisie oferujemy Ci wyłącznie oryginalne części i koła lub opony dopasowane specjalnie do Porsche. Skontaktuj się z nami i wybierzmy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Wymień i zyskaj.
Profesjonalny montaż już od 349 zł brutto

Niskie temperatury, oblodzona powierzchnia, ubity śnieg. Nasze koła zimowe testowaliśmy w ekstremalnych warunkach. Są niezawodne i zapewnią Ci maksymalny komfort podczas zimowych podróży. Powierz nam wymianę kół lub opon do końca listopada i skorzystaj ze specjalnej oferty.

Wybierz koła dopasowane do swojego modelu.
Koła zimowe w ofercie -15%.

W naszym serwisie możesz nie tylko koła wymienić, ale także je kupić. Skontaktuj się z naszym doradcą i sprawdź, który komplet będzie odpowiedni dla Twojego modelu. Jako profesjonaliści zawsze dajemy Ci wybór i gwarancję sprawdzonych rozwiązań.

Zapoznaj się z ofertą o niezwykłej przyczepności.


zima opona

zima opona

zima opona zima opona zima opona zima opona zima opona

❯ Przejdź do wyszukiwarki akcesoriów Tequipment.

Przechowaj to, co cenisz, w idealnych warunkach.
Hotel dla kół już od 500 zł brutto.

Co zrobić z kołami letnimi, które zdejmiemy w czasie montażu? O tym także pomyśleliśmy. Powierz je nam, a zapewnimy im optymalne warunki. Miejsce, w którym je przechowamy, nie bez powodów nazywamy hotelem. Dzięki tej usłudze zyskujesz wygodę, pewność, a także dodatkową powierzchnię w swoim garażu.

Termin wizyty w naszym serwisie najłatwiej zarezerwujesz telefonicznie pod numerem +48 12 61 26 911 lub mailowo info@porsche-rzeszow.pl.

Zapraszamy serdecznie

Obsługa serwisu Porsche Centrum Kraków

Porsche Centrum Kraków
Kus Automotive
+48 12 6126 ... (kliknij, aby zobaczyć)+48 12 6126 911
info@porsche-rzeszow.pl
ul. Jasnogórska 109
31-358 Kraków