Komplet 19-/20-calowych kół zimowych Carrera

Obręcze kół z lekkich stopów o subtelnym wzorze z pięcioma podwójnymi ramionami. Uwaga: niedostępne w połączeniu z układem hamulcowym Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB).

od 25.900,00 PLN brutto

KonfiguratorZapytaj o ofertę

Komplet 20-/21-calowych kół zimowych Carrera S

Obręcze kół z lekkich stopów o dynamicznie stylizowanym wzorze z dziesięcioma „otwartymi” ramionami.

od 39.300,00 PLN brutto

KonfiguratorZapytaj o ofertę

Komplet 20-/21-calowych kół zimowych Carrera S lakierowanych w kolorze czarnym (jedwabisty połysk)

Obręcze kół z lekkich stopów o dynamicznie stylizowanym wzorze z dziesięcioma „otwartymi” ramionami, w całości lakierowane na kolor czarny.

od 47.100,00 PLN brutto

KonfiguratorZapytaj o ofertę

Zamów koła zimowe w Porsche Centrum Kraków i przygotuj swój samochód do nowego sezonu.


Zima nie zna kompromisów

Zima to niełatwy okres dla kierowców. Dlatego warto się do niej przygotować wcześniej. A przygotowania najlepiej powierzyć jest specjalistom. W naszym serwisie oferujemy Ci wyłącznie oryginalne części i koła lub opony dopasowane specjalnie do Porsche. Skontaktuj się z nami i wybierzmy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Wymień i zyskaj.
Profesjonalny montaż już od 349 zł brutto

Niskie temperatury, oblodzona powierzchnia, ubity śnieg. Nasze koła zimowe testowaliśmy w ekstremalnych warunkach. Są niezawodne i zapewnią Ci maksymalny komfort podczas zimowych podróży. Powierz nam wymianę kół lub opon do końca listopada i skorzystaj ze specjalnej oferty.

Termin wizyty w naszym serwisie najłatwiej zarezerwujesz telefonicznie pod numerem +48 12 6126... (kliknij, aby zobaczyć)+48 12 6126 911 lub mailowo info@porsche-rzeszow.pl.

Przechowaj to, co cenisz, w idealnych warunkach.
Hotel dla kół już od 500 zł brutto.

Co zrobić z kołami letnimi, które zdejmiemy w czasie montażu? O tym także pomyśleliśmy. Powierz je nam, a zapewnimy im optymalne warunki. Miejsce, w którym je przechowamy, nie bez powodów nazywamy hotelem. Dzięki tej usłudze zyskujesz wygodę, pewność, a także dodatkową powierzchnię w swoim garażu.

Termin wizyty w naszym serwisie najłatwiej zarezerwujesz telefonicznie pod numerem +48 12 6126... (kliknij, aby zobaczyć)+48 12 6126 911 lub mailowo info@porsche-rzeszow.pl.

Zapraszamy serdecznie

Obsługa serwisu Porsche Centrum Kraków

Wybierz koła dopasowane do swojego modelu w korzystnej ofercie.

W naszym serwisie możesz nie tylko koła wymienić, ale także je kupić. Skontaktuj się z naszym doradcą i sprawdź, który komplet będzie odpowiedni dla Twojego modelu. Jako profesjonaliści zawsze dajemy Ci wybór i gwarancję sprawdzonych rozwiązań.

Zapoznaj się z ofertą o niezwykłej przyczepności.
Zobacz polecane akcesoria do kół.Zapytaj o ofertę  (Pokaż więcej)

  Porsche Centrum Kraków
  Kus Automotive
  +48 12 6126 ... (kliknij, aby zobaczyć)+48 12 6126 911
  info@porsche-rzeszow.pl
  ul. Jasnogórska 109
  31-358 Kraków